Smaller Default Larger

ششم دبستان

 • مدرسه تابستانی-Summer School

  با سلام

   

  خانه ریاضی در نظر دارد در تعطیلات تابستان برنامه های متنوعی را از صبح تا ظهر برگزار نماید. این برنامه ها شامل قصه خوانی، آشنایی با محیط زیست، نقاشی، بازی و مسابقه و ... خواهد بود. علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر با شماره 33780202 تماس حاصل فرمایید. این برنامه در 5 روز هفته از شنبه تا چهارشنبه برگزار خواهد شد.

  با احترام- زنجانی

 • ترم ویژه تابستان

  با سلام

   

  به اطلاع می رساند ثبت نام کلاس های ترم تابستان خانه ریاضی آغاز شد.

  تاریخ شروع کلاس ها: 1394/3/16

  تاریخ اتمام کلاس ها: 1394/6/28

  با تقدیم احترام

 • گزارش کار پایه ششم دبستان- مورخ 93/12/13

  با سلام

  کلاس پایه ششم دبستان با حضور آرمیتا، نرگس، مبینا، عمید، مهدی و رامین در مورخ 93/12/13 تشکیل شد. در این جلسه به کلیه سوالات بچه ها به روش بحث پاسخ داده شد؛ و از آنها خواسته شد یک پازل برای حل مساله ای که خودشان مطرح کردند بسازند. قرار شد جلسه بعد جواب سوال را خودشان با توجه به پازل توضیح دهند.

  با احترام- معینی

 • گزارش کار پایه ششم دبستان- مورخ 93/11/29

  با سلام

  کلاس پایه ششم دبستان با حضور رامین، مهدی، مبینا، نرگس و آرمیتا در مورخ 93/11/29 تشکیل شد. در این جلسه سوالاتی از فصل 1 از کتاب تیز هوشان و واله حل گردید و جلسه بعد نیز به همین روش فصل 2 را حل خواهیم کرد به این روش اشکال های بچه ها حل می گردد.

  با احترام- آقا میرلی

 • پذیرش مقاله خانم فایزه کرمی در کنفرانس دانش آموزی یونان- EuroMath 2015

  خانم فایزه کرمی از دبیرستان کوثر مقاله ای را تحت عنوان Spider Mathematics  به کنفرانس دانش آموزی یونان EuroMath 2015 ارسال نموده بودند. مقاله ایشان از طرف کمیته علمی داوران مورد پذیرش قرار گرفته و قرار است ایشان مقاله فوق را در کنفرانس یونان ارائه نمایند.

   

  با تشکر- زنجانی