• مدرسه تابستانی-Summer School

  با سلام

   

  خانه ریاضی در نظر دارد در تعطیلات تابستان برنامه های متنوعی را از صبح تا ظهر برگزار نماید. این برنامه ها شامل قصه خوانی، آشنایی با محیط زیست، نقاشی، بازی و مسابقه و ... خواهد بود. علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر با شماره 33780202 تماس حاصل فرمایید. این برنامه در 5 روز هفته از شنبه تا چهارشنبه برگزار خواهد شد.

  با احترام- زنجانی

  در ششم دبستان
 • ترم ویژه تابستان

  با سلام

   

  به اطلاع می رساند ثبت نام کلاس های ترم تابستان خانه ریاضی آغاز شد.

  تاریخ شروع کلاس ها: 1394/3/16

  تاریخ اتمام کلاس ها: 1394/6/28

  با تقدیم احترام

  در ششم دبستان
 • گزارش کار پایه سوم دبستان- مورخ 93/12/14

  با سلام

  کلاس پایه سوم دبستان با حضور یکتا، آنیسا نیساری، آنیسا، شقایق، فاطمه و محمد در مورخ 93/12/14 تشکیل شد. این جلسه درباره ی مقایسه ای اعداد و جمع و تفریق در جدول ارزش مکانی و واحد اندازه گیری سطح تدریس شد؛ و با بچه ها تمرین های فراوانی حل شد. جلسه بعد هم درباره ی آمار و احتمال تدریس خواهد شد؛ و از بچه ها درباره ی دروس گذشته امتحان خواهیم گرفت.

  با احترام- عباسی

  در سوم دبستان
 • گزارش کار پایه ششم دبستان- مورخ 93/12/13

  با سلام

  کلاس پایه ششم دبستان با حضور آرمیتا، نرگس، مبینا، عمید، مهدی و رامین در مورخ 93/12/13 تشکیل شد. در این جلسه به کلیه سوالات بچه ها به روش بحث پاسخ داده شد؛ و از آنها خواسته شد یک پازل برای حل مساله ای که خودشان مطرح کردند بسازند. قرار شد جلسه بعد جواب سوال را خودشان با توجه به پازل توضیح دهند.

  با احترام- معینی

  در ششم دبستان
 • گزارش کار پایه دوم دبستان- 93/12/13

  با سلام

  کلاس پایه دوم دبستان با حضور درسا، امیرحسین، آرین و سپهر در مورخ 93/12/13 تشکیل شد. در این جلسه فصل های اول تا هفتم مرور و به کمک بچه ها رفع اشکال شد. همه بچه ها پای تخته تمرین های مختلفی از فصل های گذشته طرح کردند و حل شد. جلسه آینده فصل هفتم و هشتم مرور و رفع اشکال خواهد شد.

  با احترام- قرجه لو

  در دوم دبستان
 • گزارش کار پایه دوم دبستان- مورخ 93/12/12

  با سلام

  کلاس پایه دوم دبستان با حضور محمدرضا، ارشیا در مورخ 93/12/12 تشکیل شد. در این جلسه مروری داشتیم بر مباحث اندازه گیری و جمع و تفریق و کسر و احتمال و تعدادی مساله از کتاب واله را با هم کار کردیم؛ و در جلسه آینده بحث آمار و احتمال را کار خواهیم کرد.

  با احترام- معینی

  در دوم دبستان
 • گزارش کار پایه چهارم دبستان- مورخ 93/12/11

  با سلام

  کلاس پایه چهارم دبستان با حضور محمدمهدی، سروش، آیلا، درسا و آناهیتا در مورخ 93/11/11 تشکیل شد. در این جلسه زمان ها کار شد (تبدیل ساعت به دقیقه و ثانیه و بر عکس کار شد)؛ و همچنین مسئله مربوط به زمان ها کار شد، و در آخر کلاس بچه ها پای تخته مسئله حل کردند.

  با احترام- آقامیرلی

  در پیش دبستانی
 • گزارش کار پایه اول دبستان و پیش دبستانی- مورخ 93/12/10

  با سلام

  کلاس پایه اول دبستان و پیش دبستانی با حضور رهام، امیرمحمد و محمدصدرا در مورخ 93/12/10 تشکیل شد. در این جلسه با محمدصدرا جدول سودوکو مجدد کار شد؛ و به امیرمحمد جمع یک رقمی به روش زیر هم نویسی آموزش داده شد؛ و با بچه ها ساعت به صورت بازی با ریاضی کار شد.

  با احترام- نورمحمدی

  در پیش دبستانی
 • گزارش کار پایه پنجم دبستان- مورخ 93/11/7

  با سلام

  کلاس پایه پنجم دبستان با حضور عزیزان زینب، نیوشا و عرشیا برگزار گردید. در این جلسه مبحث گرم و کیلوگرم و اندازه گیری محیط دایره تدریس گردید. در خصوص هر کدام از مباحث تدریس شده  بچه ها جداگانه مثال حل کردند؛ و برای دوستان خود توضیح دادند و رفع اشکال کردند. ادامه تمرینات دوره ای باقیمانده از جلسه قبلی هم، در ابتدایی کلاس حل گردید. در جلسه آینده کسر متعارفی، گنجایش و نیم ساز تدریس خواهد گردید.

  با احترام- شکری

  در پنجم دبستان
 • گزارش کار پایه سوم دبستان- مورخ 93/11/7

  با سلام

  کلاس پایه سوم دبستان با حضور یکتا، فاطمه، آنیسا، آنیسا نیساری، پارسا و سالار در مورخ 93/11/7 تشکیل شد. در این جلسه مسائلی در رابطه با محیط و مساحت حل شد؛ و نحوه بدست آوردن مساحت در شکل های مختلف به بچه آموزش داده شد. و با بعضی از دانش آموزان که با مبحث محیط مشکل داشتند رفع اشکال شد و در اخر صندلی بازی کردیم.

  با احترام- عباسی

  در سوم دبستان
 • گزارش کار پایه دوم دبستان- مورخ 93/11/5

  با سلام

  کلاس پایه دوم دبستان با حضور ارشیا، شایان، محمدرضا و آرتین تشکیل شد. در این جلسه مروری بر  دو فصل اول کتاب بود و همراه با آن جمع و تفریق سه رقمی را نیز تمرین کردیم. جلسه آینده مروری بر فصل بعدی خواهد بود و نیز مفهوم کسر و احتمال را نیز کار خواهیم کرد.

  با احترام- معینی

  در دوم دبستان
 • گزارش کار پایه اول دبستان و پیش دبستانی- مورخ 93/11/3

  کلاس پایه اول دبستان و پیش دبستانی با حضور امیر محمد، محمدرضا و رهام تشکیل شد. که ابتدا به آموزش اعداد و تکرار 5 تا 5 تای آنها تا 100 پرداخته شد. همین طور آموزش مجدد ساعت و پرسش از دانش آموزان به نوشتن 5 تا 5 تا و 10 تا 10 تای اعداد تا رقم 100 پرداختند.

  با احترام- خلیلی

  در پیش دبستانی
 • گزارش کار پایه پنجم دبستان- مورخ 93/11/30

  با سلام

  کلاس پایه پنجم دبستان باحضور عزیزان نیوشا، زینب و عرشیا در مورخ 93/11/30 تشکیل شد. در این جلسه به در خواست بچه ها و به خاطر داشتن امتحان از ابتدای کتاب تا قسمتی که تدریس شده بود، تمرین های دوره ای حل گردید. هر کدام از بچه ها تمرین ها را حل کرده برای دوستان خود توضیح داده و رفع اشکال گردید و مباحث گدشته را مرور کردند. مبحث جدیدی در این جلسه تدریس نشد.

  با احترام- شکری

  در پنجم دبستان
 • گزارش کار پایه سوم دبستان- مورخ 93/11/30

  با سلام

  کلاس پایه سوم دبستان با حضور آنیسا نیساری، یکتا، فاطمه، شقایق، محمد، سالار و پارسا در مورخ 93/11/30 تشکیل شد. در این جلسه درباره ی مبحث جلسه ی پیش خطوط و قطرها و ادامه ی مبحث مساحت ها و محیط ها تدریس شد؛ و با بچه ها تمرین حل شد و از آنها خواسته شد تا پای تخته آمده و تمرین حل کنند.

  با احترام- عباسی

  در سوم دبستان
 • گزارش کار پایه ششم دبستان- مورخ 93/11/29

  با سلام

  کلاس پایه ششم دبستان با حضور رامین، مهدی، مبینا، نرگس و آرمیتا در مورخ 93/11/29 تشکیل شد. در این جلسه سوالاتی از فصل 1 از کتاب تیز هوشان و واله حل گردید و جلسه بعد نیز به همین روش فصل 2 را حل خواهیم کرد به این روش اشکال های بچه ها حل می گردد.

  با احترام- آقا میرلی

  در ششم دبستان
 • گزارش کار پایه دوم دبستان- مورخ 93/11/29

  با سلام

  کلاس پایه دوم دبستان با حضور آرین، غزل، رادمهر، امیر حسین، عرفان، سپهر در مورخ 93/11/29 تشکیل شد. در این جلسه فصل کسر و احتمال تدریس شد و به کمک بچه ها پای تخته تمرین حل شد. جلسه آینده فصل 8 ( فصل آمار و نمودار) تدریس خواهد شد.

  با احترام- قرجه لو

  در دوم دبستان
 • گزارش کار پایه دوم دبستان- مورخ 93/11/28

  با سلام

  کلاس پایه دوم دبستان با حضور ارشیا، شایان و محمدرضا در مورخ 93/11/28 تشکیل شد. در این جلسه مروری بر مباحث جمع سه رقمی و اندازه گیری داشتیم و مبحث کسر و احتمال همراه با بازی با مهره ها به بچه ها تفهیم شد. جلسه آینده نیز مروری بر مباحث خواهیم داشت تا فصل آخر را آغاز کنیم.

  با احترام- معینی

  در دوم دبستان
 • گزارش کار پایه چهارم دبستان- مورخ 93/11/27

  با سلام

  کلاس پایه چهارم دبستان با حضور سروش، آناهیتا، درسا، آیلا در مورخ 93/11/27 تشکیل شد. در این جلسه چگونگی کار با نقاله توضیح داده شد و بچه ها مثلث دلخواه کشیدند و توانستند هر سه زاویه را با نقاله اندازه گیری کنند. همچنین اعداد مخلوط با آناهیتا و درسا کار شد؛ و همچنین توانستند تبدیل ساعت بر دقیقه و ثانیه به دقیقه کار شد. جلسه آینده اعداد مخلوط و اعداد اعشاری کار خواهد شد.

  با احترام- آقا میرلی

  در چهارم دبستان
 • گزارش کار پایه اول دبستان و پیش دبستانی- مورخ 93/11/26

  با سلام

  کلاس پایه اول دبستان و پیش دبستانی با حضور عزیزان رهام، محمدرضا، امیر محمد و محمدصدرا در مورخ 93/11/26 تشکیل گردید. در این جلسه دوباره شمارش اعداد 5 تا 5 تا آموزش داده شد. شمارش اعداد تا 60 مرور گردید؛ و دانش آموزان با ساعت آشنا شدند. ساعت خوانی از ساعت 1 تا 12 و آموزش 30 دقیقه (یعنی نیم ساعت).

  با احترام- نورمحمدی و خلیلی

  در پیش دبستانی
 • گزارش کار پایه سوم دبستان- مورخ 93/11/23

  کلاس پایه سوم دبستان با حضور آنیسا قره باغی، نازلی، یکتا، شقایق و محمد در مورخ 93/11/23 تشکیل شد. در این جلسه درباره خط راست، نیم خط، پاره خط و خطوط موازی و متقاطع مساحت و محیط تدریس شد؛ و بچه ها در این باره تمرین حل کردند. جلسه بعد مجددآ درباره محیط و مساحت تدریس خواهد شد؛ و از بچه ها دوباره درباره ی درس های گذشته ضرب و حل مساله و تقسیم و خطوط سوال خواهد شد.

  با احترام- عباسی

  در سوم دبستان
Smaller Default Larger